عرضه گوشی تاشو W2019 سامسونگ تا پایان امسال
۲۳ام شهریور ۱۳۹۷ پیامک های جدید

سامسونگ طبق عادت هر ساله یک گوشی رده بالای تاشو را به صورت انحصاری برای بازار چین پیشکش می کند. اولین گوشی سامسونگ تولیدی برای بازار چین W2017 بوده که با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام روانه بازار چین شد.

دومین گوشی تاشو کره ای ها با نام W2018 و اسنپدراگون ۸۳۵ در دسامبر ۲۰۱۷ معرفی شد. بنابراین بر طبق این الگو W2019 نیز در دسامبر یا نوامبر امسال با اسنپدراگون ۸۴۵ رونمایی خواهد شد.

یک افشاگر چینی اعلام کرده که سامسونگ گوشی های تاشو برای بازار چین را به ساختار دوربین دو گانه مجهز خواهد کرد. هفته گذشته خبر گزاری سام موبایل اعلام کرده که سامسونگ در حال آزمایش W2019 می باشد.

وب سایت XDA Developers جزئیات دیگری نیز درباره این گوشی منتشر کرده است. این وب سایت دریافت که در کد منبع کرنل نسخه اسنپدراگون گلکسی اس ۹، به اسم رمز«لایکان» اشاراتی شده است.

تمام اطلاعات درز کرده درباره این گوشی تا بدین لحظه همین موارد بوده است. اگر کره ای ها به روال قبلی خود برای عرضه گوشی های تاشو پایبند باشند، احتمالاً تا چند ماه دیگر این گوشی عرضه می گردد. با سقوط زیر یک درصدی سهم کره ای ها در چین، احتمالاً این کشور به دنبال بازاری فراتر از چین برای عرضه محصول خود می باشد.

منبع : اس ام اس جی ال


برچسب :


مطالب پیشنهادی