فاش شدن آخرین اطلاعات گلکسی نوت ۹
۱۹ام مرداد ۱۳۹۷ پیامک های جدید

با وجود اینکه تنها یک روز تا رونمایی از گلکسی نوت ۹ مانده است اما اطلاعات آن همچنان در حال آپدیت شدن است. این اطلاعات به قلم S pen و گوشی هوشمند مربوط می شود.

به نقل از یک منبع خبر آلمانی، قلم گلکسی نوت ۹ نسبت به گلکسی نوت ۸ تغییرات زیادی داشته است. این قلم از نظر شکل ظاهری با نسخه قبلی متفاوت است اما از نظر سطح فشار و حساسیت تغییر چندانی نکرده است.

فاش شدن آخرین اطلاعات گلکسی نوت 9

این سطح فشار مانند گلکسی نوت ۸ همان ۴۰۹۶ است. سامسونگ حدود دو سال پیش حساسیت قلم خود را تغییر داد. این قلم دارای ماژول بلوثوث است و کاربران می توانند از قلم به عنوان دکمه شاتر از راه دور یا بی سیم برای وضعیت دکس بهره مند شوند.

فاش شدن آخرین اطلاعات گلکسی نوت 9

گلکسی نوت ۹ دارای قاب محافظ، شارژر مخصوص ماشین، یک عدد کابل، قطعه ای به نام ۳M و هدفون AKG می باشد. قطعه ۳M می تواند حلقه نگه دارنده گوشی هوشمند باشد.

فاش شدن آخرین اطلاعات گلکسی نوت 9

بدنه در نظر گرفته برای آن مانند نمونه های قبلی شیشه ای و فلزی است. این گوشی دارای نمایشگر منحنی در لبه های گوشی، ماژول دوربین دوگانه و حاشیه بسیار باریک است. گوشی گلکسی نوت ۹ قرار است با قیمت پایه ۹۶۰ دلار به بازار عرضه گردد. احتمالاً نسخه پایه آن با حافظه رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و قابلیت ارتقاء تا ۲ ترابایت ارائه می شود.


مطالب پیشنهادی